298433, Россия, Республика Крым,
Бахчисарайский р-н, с.Вилино, ул. Ленина 50-Б
тел. 8 (36554) 9-16-40 email
Вход на сайт
Логин:
Пароль:
Категории раздела
Наш опрос
Вы живете в селе Вилино?
Всего ответов: 259
Стоп кадр
Информация
Фотографии
Крымские новости

Главная » Информация » Регуляторные акты

ПОРЯДОК надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності
Додаток № 2 до Порядку
передачі в оренду об’єктів
комунальної власності
територіальної громади
Вілінської сільської радиПОРЯДОК
надання орендарю згоди орендодавця
на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого
майна комунальної власності територіальної громади Вілінської сільської ради


1. Цей порядок розроблений з метою визначення процедури надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності територіальної громади Вілінської сільської ради
2. Процедура надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності територіальної громади Вілінської сільської ради містить наступні етапи:
- подання заяви й пакету документів орендарем;
- розгляд заяви й пакету документів орендаря;
- прийняття відповідного рішення.
3. Для розгляду питання про надання згоди орендарю на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності територіальної громади орендар подає заяву з описом передбачуваних поліпшень на ім’я сільського голови, до якого додає:
– акт технічного стану об’єкту із зазначенням видів та об’ємів робіт, виданий балансоутримувачем,
– інформацію про доцільність здійснення поліпшень орендованого майна,
– кошторис на передбачувані до виконання роботи,
– графік виконання робіт.
4. Інформація про доцільність здійснення невід’ємних поліпшень надається орендарю органом, уповноваженим управляти відповідним майном комунальної власності (далі – ОРГАНОМ) у випадку оренди цілісного майнового комплексу, або балансоутримувачем у випадку оренди нерухомого майна.
5. У випадку оренди цілісного майнового комплексу при здійсненні поліпшень за рахунок амортизаційних відрахувань на орендоване комунальне майно або коштів, отриманих від відчуження орендованого майна, орендодавець для розгляду питання про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень створює комісію за участю представників ОРГАНУ та балансоутримувача.
6. Згода на здійснення поліпшень оформлюється у вигляді додаткової угоди до договору оренди з кошторисом витрат, узгодженою рішенням ради що додається до договору. Проводити невід’ємні поліпшення об’єкту орендар може тільки після підпису додаткової угоди до договору оренди з кошторисом витрат, що додається до договору.
Відмова у здійсненні поліпшень оформлюється у вигляді листа.
7.При проведенні реконструкції об’єкту оренди орендар зобов’язаний оформити документи у відповідності з діючим законодавством.
8. Після здійснення дозволених орендарю невід’ємних поліпшень орендар подає орендодавцю інформацію про завершення виконання робіт з наданням копій підписаних замовником та підрядником актів приймання-передачі виконаних робіт і документів, підтверджуючих оплату вказаних робіт.

Вилинский сельский голова Пучкова Л.А.
Регуляторные акты | (21.06.2011)
Просмотров: 1651
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода в Вилино
Новые документы на сайте
19.11.2015
Об утверждении Положения о развитии малого и среднего предпринимательства, крестьянских (фермерских) хозяйств на территории Вилинского сельс
10.11.2015
ТАРИФЫ НА ПИТЬЕВУЮ ВОДУ
30.10.2015
О внесении изменений в Устав муниципального образования Вилинское сельское поселение Бахчисарайского района Республики Крым
27.10.2015
Об утверждении административного регламента по предоставлению муниципальной услуги «Предоставление архивных справок, выписок, копий архивны
26.10.2015
АДМИНИСТРАТИВНЫЙ РЕГЛАМЕНТ МУНИЦИПАЛЬНОЙ УСЛУГИ «ПРИЕМ ЗАЯВЛЕНИЙ И ВЫДАЧА ДОКУМЕНТОВ О СОГЛАСОВАНИИ ПЕРЕУСТРОЙСТВА И (ИЛИ) ПЕРЕПЛАНИРОВКИ ЖИ
Новые фотографии на сайте

© 2018 Вилинский сельский совет - Официальный сайт.
Все права на любые материалы, опубликованные на сайте, защищены в соответствии с российским и международным законодательством об авторском праве и смежных правах. При полном или частичном использовании материалов прямая индексируемая ссылка на сайт vilino.org обязательна.
поселок Песчаное Крым  
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0